Ivoclar Vivadent
Česká republika

Search

ICDE Lichtenštejnsko

magnifying glass

Ivoclar Vivadent nabízí zubním lékařům a zubním technikům vysoce kvalitní semináře, kurzy a workshopy v centru ICDE v Schaanu. Zejména v této ekonomicky náročné době se investice do vědomostí a dovedností vyplatí dvojnásob.

Ivoclar Vivadent klade velký důraz na další praktické vzdělávání a školení. Společnost proto provozuje mezinárodní centrum pro stomatologické vzdělávání (ICDE), které bylo slavnostně otevřeno na podzim roku 2000 v hlavním sídle společnosti v Schaanu. ICDE je moderním centrem pro pořádání kurzů a dalšího vzdělávání s posluchárnami, laboratořemi, pracovnami a velkým přednáškovým sálem, to vše na ploše 2000 čtverečních metrů. V prostředí místního trhu navíc po celém světě fungují regionální vzdělávací centra.

Kurzy a školení v ICDE již navštívilo více než 15000 zubních lékařů, zubních techniků, předních odborníků, prodejců a zubních asistentů i vlastních zaměstnanců. Ivoclar Vivadent proto má jednu z největších sítí stomatologického vzdělávání. Interní vědci spolupracují na mezinárodní úrovni s celou řadou renomovaných institutů a univerzit – to vše za účelem vyvinutí sofistikovaných výrobků a zajištění konzistentní kvality.