O společnosti

magnifying glass

Vše se začalo výrobou umělých keramických zubů. Dnes je Ivoclar Vivadent celosvětovou společností nabízející obsáhlou řadu inovativních produktů a systémů pro zubní lékaře a zubní techniky.

To, co se začalo v Curychu v roce 1923 výrobou umělých zubů, se vyvinulo v přední mezinárodní dentální společnost s obsáhlou řadou produktů a systémů pro zubní lékaře a zubní techniky. Ivoclar Vivadent AG, s vedením v Schaanu, Lichtenštejnské knížectví, je již od svého založení soukromou společností. Produkty jsou odtud dodávány do 130 zemí světa. V celosvětovém měřítku má Ivoclar Vivadent své dceřiné společnosti a Marketing & Sales Support Offices ve 30 zemích, a po celém světě také více než 3597 zaměstnanců.

Ivoclar Vivadent provozuje jedno z největších výzkumných a vývojových center v dentálním průmyslu. Tým více než 170 odborníků usiluje o vývoj integrovaných koncepcí a každodenně spolupracuje s renomovanými instituty a univerzitami. Inovace Ivoclar Vivadent jsou výsledkem souhry technické uskutečnitelnosti, orientace trhu a zkušeností. Tento vývoj prokazuje svůj význam v praktickém využití.

Jedním ze základních kamenů Ivoclar Vivadent jsou průběžné další vzdělávání a odborné kurzy. Mezinárodní centrum stomatologického vzdělávání (International Center for Dental Education - ICDE) v Schaanu patří mezi nejmodernější kurzy a vzdělávací centra světa. Regionální vzdělávací centra po celém světě zastřešené ICDE nabízí a jsou zárukou vysoké úrovně technických znalostí a dovedností souvisejících s produkty a systémy Ivoclar Vivadent.