IPS Empress CAD

magnifying glass

IPS Empress CAD je luecitem vyztužený sklokeramický bloček pro CAD/CAM technologii.

IPS Empress CAD bločky spojují moderní technologii CAD/CAM zpracování s vysoce výkonným celokeramickým materiálem. Homogenita a rozptyl světla dodává IPS Empress CAD vyvážený chameleon efekt. Keramické bločky vynikají kromě světelných optických vlastností i vysokou pevností v ohybu 160 MPa. Náhrady z IPS Empress CAD přesvědčí uživatele svojí přirozenou translucencí a výbornou estetikou.

IPS Empress CAD bločky jsou k dispozici v různých úrovních translucence a jako polychromatické multi-bločky. Jsou dodávány v odstínech A-D, Chromascop a moderních světlých odstínech Bleach.

HT bločky

Vzhledem k vysoké translucenci a přirozenému chameleon efektu se bločky IPS Empress CAD HT užívají především pro frézování menších náhrad (např. inlejí).

LT bločky

Vzhledem k míře jasu a barevnému tónu, jsou LT bločky s nižší translucencí (LT) ideální pro výrobu větších náhrad (např. částečné korunky, korunky).

Multi bločky

Polychromatické multi bločky IPS Empress CAD jsou novinkou v řadě produktů IPS Empress CAD. Vzhledem k jejich přirozenému odstínu a fluorescentnímu přechodu mezi dentinem a incizálními oblastmi, poskytují tyto náhrady maximální estetiku a přirozený vzhled i bez individualizací.

Výhody

  • Vysoká estetika náhrad zhotovených CAD/CAM technikou
  • 2 různé bločky dle situace u pacienta
  • Možnost chameleon efektu, přirozený barevný tón nebo přirozený přechod odstínů
  • Pevnost v ohybu 160 MPa

Indikace

  • Korunky na jednotlivé zuby (fazety, inleje, onleje, frontální a distální korunky)