magnifying glass

IPS Empress Accessories

Nejrůznější příslušenství usnadňuje a napomáhá zpracování náhrad z IPS Empress.

magnifying glass

IPS Natural Die Material
IPS Natural Die Material je světlem tuhnoucí materiál, který simuluje odstín preparovaného zubu a tvoří tak optimální základ pro přirozenou reprodukci odstínů v daném prostředí dutiny ústní. Užívá se při zhotovování celokeramických náhrad.

magnifying glass

IPS silikonový kroužek
Silikonové kroužky pro odlévání náhrad z IPS Express a IPS e.max jsou k dispozici ve třech velikostech. Lze je použít opakovaně a jsou snadno čistitelné pod tekoucí vodou.

magnifying glass

IPS šablona na licí kanály
IPS šablona na licí kanály pomáhá při kontrole správného umístění licích kanálů na objekty určené k presování na podložce s kroužkem.

magnifying glass

IPS Empress Investment Ring System
IPS Empress Investment Ring System je k dispozici ve dvou velikostech: 100 g a 200 g. Skládá se z obvodového kroužku a základny a používá se opatření vymodelovaných náhrad licími kanály.

magnifying glass

IPS Empress Alox Plunger
Keramický bloček se presuje ještě v měkkém stavu do dutého prostoru v zatmelovacím kroužku pomocí pístu IPS Alox Plunder. Vzhledem k jeho průměru je vhodný pouze pro IPS Empress Investment Ring System.

magnifying glass

IPS Empress One-Way Plunger
Keramický bloček IPS Empress Esthetic se presuje ještě v měkkém stavu do dutého prostoru v zatmelovacím kroužku pomocí pístu na jedno použití. Písty IPS Single-Use Plungers jsou jednorázové. Jsou vhodné pro 100 g i 200 g systémy zatmelovacích kroužků.

IPS Empress System je tvořen dvěma zatmelovacími materiály pro zatmelování náhrad.

magnifying glass

IPS Empress Esthetic Speed
IPS Empress Esthetic Speed je speciálně upravená zatmelovací hmota pro metodu rychlého ohřevu, která se skládá z prášku a tekutiny. Rychle zahřívací zatmelovací hmota poskytuje v krátkém čase vysoce kvalitní a přesně dosedající výsledky.

magnifying glass

IPS PressVEST Premium
IPS PressVest Premium can be used in the popular speed heating procedure as well as with conventional heating methods. It offers impressive accuracy of fit, minimal reaction layer and produces silky smooth, homogeneous surfaces.

magnifying glass

IPS UniTray

The IPS UniTray is a universal firing tray that has been designed to accommodate objects to be fired, or pressed ingots and other auxiliaries on both sides. If the IPS UniTray is used in the ceramic furnace, the enclosed metal pins must be used to place the restorations properly on the firing tray.